Grote Clubactie debacle

Beste Grote Club Actie deelnemers,

Tot onze grote ontsteltenis is  er iets vreselijk mis gegaan. We dachten dat alle loten op tijd waren opgestuurd, maar dit is helaas niet gebeurd. Heel erg dom. Wij zijn allemaal vrijwilligers en ondanks dat we onze uiterste best doen, dan gaat er toch ook wel eens iets mis.

Maar het meest vervelende: Onze clubleden hebben zich enorm ingezet om zo veel mogelijk loten te verkopen. En u heeft ons willen steunen en een kans willen maken op een ton. En naar nu blijkt voor niets. Geen ton bij een supporter van Vocala. Maar in elk geval kunt u ook geen afschrijving van de kosten voor de loten verwachten.

Wij vinden het heel vervelend, en wij bieden hierbij dan ook onze welgemeende excuses aan. Wij hopen dat u onze club volgend nog steeds een warm hart toedraagt. En dat u dit ook wilt laten zien door ons wederom te steunen.

In elk geval willen wij u hierbij nog graag fijne feestdagen toewensen, en een gezond en sportief nieuwjaar,

Met sportieve groet,

Bestuur Vocala

Bram van Dieten, Susan Jansen, Paul Kempen, Petra Kleijn en Peter Stoffelsma